Farní tábor 2024

Srpnový letní tábor pořádá mládež z farnosti Jablonec nad Nisou a z farnosti Louny. Tábor se koná v termínu od čtvrtku 1. 8. do neděle 11. 8. na faře v Jítravě (Jítrava 98, Rynoltice, 463 55) Cena je 3900 Kč. Pokud přihlašujete více dětí, nabízíme sourozeneckou slevu. Druhé dítě za 3600 Kč a třetí a další za 3300 Kč. Cena by však neměla být překážkou a vždy je možné se nějak domluvit. Informace o platbě Vám budou zaslány emailem později. Příjem přihlášek bude ukončen buď naplněním kapacity 29 dětí, nebo datem 23. června. Po přihlášení přes webový formulář Vám v přijde email s bližšími informacemi. 

V případě dotazů se obracejte na hlavního vedoucího: Jana Nepomuka Prause, email: jan@praus.cz

Ministrantský tábor 2024

Letní tábor pořádaný pro ministranty z Litoměřické diecéze a okolních farností. Tábor se koná v termínu od soboty 29. 6. do neděle 7. 7. na faře v Rokytnici nad Jizerou (Dolní 15, 512 44 Rokytnice nad Jizerou).
Cena je 3900,Kč. Pokud přihlašujete více dětí, nabízíme sourozeneckou slevu. Každé další dítě 3600 Kč. Číslo účtu pro platby a variabilní symbol vám zašleme emailem po 9. červnu. Příjem přihlášek přes webový formulář bude ukončen buď naplněním kapacity 29 dětí, nebo datem 9. června. Po tomto termínu vám v přijde email s bližšími informacemi.

V případě dotazů se obracejte na hlavního vedoucího – Jana Nepomuka Prause, email: jan@praus.cz nebo na email ministrantského tábora: ministrantsky.tabor@seznam.cz

 

 

Těšíme se na čas prožitý s vašimi dětmi,
Tým táborových vedoucích