Ubytování na faře v Janově nad Nisou

Ubytování na faře v Janově nad Nisou

Nabízíme ubytování přímo v Jizerských horách, v Janově nad Nisou na bývalé faře. Janovská fara spolu s kostelem sv. Jana Křtitele je blízko Bedřichova, který je známým výchozím místem pro letní turistiku, cyklistiku a samozřejmě v zimě na běžky i sjezdovky. Velké parkoviště v Bedřichově je vzdáleno necelé tři kilometry od ubytování (4 minuty autem).

Místo

Fara stojí u lesa, přímo na červené a modré turistické trase, takže vaše túra může začínat či končit přímo u ubytování. Pod farou je zastávka městského autobusu (linka 101), který Vás vyveze třeba právě do Bedřichova a na opačnou stranu do Jablonce nad Nisou. Parkování je možné přímo u objektu.

 

naplánujte si trasu na mapy.cz

Ubytování

Nabízíme zázemí v celém přízemí vily (bývalé fary). Jsou zde tři trojlůžkové pokoje s jednoduchým vybavením. Dále je k dispozici vybavená kuchyň (nádobí, elektrický sporák, lednička, mikrovlnná trouba). V prostorné kuchyni je velký jídelní stůl, oblíbené místo pro deskové hry. Samozřejmostí je koupelna a dvě WC. Ubytování je vhodné pro rodiny, společenství nebo menší tábory. V letních měsících je možné využívat farní zahradu s ohništěm k posezení.

 

Bližší informace vám podá paní Linda Limon tf. 725 863 511

 

Ubytování v Janově na faře